
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диван прямий Коломбо з подушками, механізм розкладки єврокнижка.
Має чудовий естетичний вигляд і поєднується з різними стилями інтерʼєру. Комфортне сидіння і зручна спинка.
Диван має ортопедичне наповнення матрацу, навантаження на одне спальне місце 120 кг.
Наповнення: пружина бонель + високо еластичний пінополіуретан.
Габарити: довжина 230 см* ширина 107 см* висота 80 см
Спальне місце: 190 см *155 см
Доступні різні варіанти тканин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика м'яких меблів ВНД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 см |
| Глибина | 107 см |
| Висота з урахуванням спинки | 80 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 155 см |
- Ціна: 23 750 ₴







