
влевовправо
Комод «Хюгге» деревʼяний з дубовою стільницею, Lite Company
- В наявності
16 320 ₴
+380 (67) 687-21-83
- +380 (50) 851-00-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод «Хюгге» з натурального дерева - це поєднання сучасного та скандинавського стилю.
Прямі лінії та заокруглені кути, мінімалістичні фасади ящиків та ручки, усе це створює невагомий та легкий образ. Тому буде приносити Вам візуальне, практичне та естетичне задоволення.
Габарити: ш 100 см * гл 47 см * в 90 см
Вага: 57 кг
Колір: білий
Матеріал: дерево клен
Матеріал: дерево дуб
Тип направляючих: телескопічні .
Гарантія 12 місяців
Тип опор - ніжки, ящики - 4 штуки.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 0 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Висота комода | 90 см |
| Вага | 57 кг |
- Ціна: 16 320 ₴






