Двоспальне ліжко ''Орео''- яскравий акцент у вашій спальні.
-- М'яке узголів'я виконане в техніці каретна стяжка, з застосуванням поролону товщиною 50 мм. Ви можете обирати будь- яку тканину та колір.
-- Ліжко виготовлене з масиву твердої породи деревини - бук. Це гарантує тривалий термін експлуатації виробу.
-- Якісна фурнітура Siso ( Данія) - надійне скріплення деталей з внутрішньої сторони.
-- Покриття деревини - італійський меблевий лак Vernicolor, який має європейську якість та екологічність.
-- Основа під матрац - букові ламелі, які у комплексі з ортопедичним матрацом забезпечують правильне положення вашого тіла під час сну.
-- Розмір ліжка, колір деревини, фактуру тканини можна вибрати індивідуально за вашими потребами.
Габаритні розміри: ш 187 см * д 216 см
Спальне місце: 180* 200 см
Висота узголів'я - 100 см
Висота бильця ніг- 41 см
Відстань від підлоги до царг - 25 см
Відстань між ламелями 5,5 см, посилені 2,5 см.
Кольори: лак / вільха/ світлий дуб/ світлий горіх/ темний каштан/ червоне дерево/ яблуня/ венге/ білий/ сірий/ слонова кість
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі Лев |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 180х200 |
| Колір | Білий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Розмір спального місця | 180*200 |
| Порода дерева | Бук |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Висота спального місця | 53 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 216 см |
| Ширина ліжка | 187 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 100 см |
- Ціна: 17 900 ₴







