
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диван кутовий ''Токіо'' - дизайнерська модель, яка привертає увагу своєю лаконічністю та елегантністю. Унікальна форма підлокітників ефектно виділяє дану модель з-поміж інших. Диван комфортний, завдяки використанню високоякісного м'якого ППУ HS 3530 + ST 2830.
Особливості:
--- Механізм трансформації - викатна єврокнижка ( один з надійніших та найпопулярніших механізмів).
--- Універсальний кут ( взаємозамінний ).
--- Розрахований для щоденного сну
Габарити:
ширина 290 см * глибина 167 см * висота 90 см
Спальне місце:240 см* 145 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вико Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | кутовий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 290 см |
| Глибина | 167 см |
| Висота з урахуванням спинки | 90 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 90 см |
| Висота підлокітників | Так |
| Висота ніжок | 3 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 240 см |
| Ширина спального місця | 145 см |
| Висота від підлоги | 45 см |
| Висота спального місця | 45 см |
- Ціна: 30 200 ₴




