
влевовправо
Диван прямий ''Вінцент'', 244см, розкладний
- В наявності
19 000 ₴
+380 (67) 687-21-83
- +380 (50) 851-00-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диван прямий ''Вінцент'' приваблює своєю простотою та лаконічністю.
Простий механізм розкладки -викатна єврокнижка - робить диван доступним та надійним, забезпечуючи довготривалу експлуатацію.
Наповнення сидіння:
- пружинна змійка + ППУ НS 3530 + ST 2830
Наповнення подушок - пінополіуретанова крихта, у комплекті 2 подушки.
Наявність місткої ніші для білизни.
Габарити: ш 244 см * гл 101 см * в 84 см
Спальне місце: 198 см* 150 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вико Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Глибина посадкового місця | 56 см |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 244 см |
| Глибина | 101 см |
| Висота з урахуванням спинки | 76 см |
| Висота сидіння | 43 см |
| Висота посадкової частини дивана | 43 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 76 см |
| Висота підлокітників | Так |
| Висота ніжок | 3 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 198 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Висота від підлоги | 43 см |
| Висота спального місця | 43 см |
- Ціна: 19 000 ₴






