
влевовправо
Комод "Еко" з масиву клена, білий, Lite Company
- В наявності
25 910 ₴
+380 (67) 687-21-83
- +380 (50) 851-00-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод "Еко" з натурального дерева клен. Внутрішня частина висувних ящиків (6 штук) теж із дерева.
Комод виготовлений у сучасному стилі мінімалізму. Має солідний вигляд і вишуканість.
Обравши саме цей комод Ви будете приємно здивовані: майстри вклали у виріб усе своє вміння та частинку душі. Комод привнесе у Ваш будинок затишок і тепло, крім того, він ще дуже практичний, оскільки має глибокі, місткі шухляди..
Розмір: ширина 140 см, висота 78 см, глибина 45 см . Вага 100 кг
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 78 см |
| Вага | 100 кг |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Магазин "Гарний будинок" |
- Ціна: 25 910 ₴




